Takas - SIFIR VE İKİNCİ EL SATILIK MOTORLU ARAÇLAR

FUNERAL
Service
İçeriğe git
muratotomotiv.com
Kriterlerine uyan her aracı nakit olarak alıyoruz.
Murat Otomotiv olarak Tüm bürokratik işlemleri de takip ederek işlemleri hızla sonuçlandırıyor.
Aracınızı GönderinFormu doldurup gönderdiyseniz yekili kişi sizi  arayıp bilgilendirecektir.
Aynı zamanda mail ile bilgi almak isterseniz acıklama kısmında belirtiniz.


Takas Alım
  • İkinci el bir araç almak isteyenlerin öncelikli çözmesi gereken konulardan biri de elindeki araçtır. Yeni aracı satın almadan önce mi eldekini satmalı, takasa mı vermeli, kendisi mi satmaya çalışmalı gibi bir çok sorunun cevabını bulmaları gerekir.
  • Murat Otomotivde beğendiğiniz araç için bunu düşünmeniz gerekmiyor. Siz sadece beğendiğiniz aracı seçin. Aracınızı takasa vermek istediğinizde de nakit alım için yapılanlarla aynı işlemler sözkonusu. Satın Alma Ekibimiz burada da sizin yanınızda.
  • Aracınıza öncelikle aynen nakit alımda olduğu gibi “Fiyatlandırma Sistemi” vasıtasıyla bir önteklif veriliyor. Fiyat sizin için makulse, aracınız ekspertize alınarak, beğendiğiniz araç için olabilecek en uygun fark fiyatı size sunuluyor. Eğer kalan tutar için kredi kullanacaksanız, sadece alım-satım masraflarını ödeyerek yepyeni bir 2.el araç sahibi olabiliyorsunuz.
  • Böylece takas işlemi, sizin alım ve satım işlemlerini tek noktadan çözmenizi sağlıyor. Vereceğiniz vekaletle aracınızı takasa alıp ödemeniz gereken tutardan düşüyoruz.
Müşterilerimiz sadece ikinci el aracını tercih etmekle kalmıyor, aynı zamanda finans desteği de alıyor.
Murat Otomotivde aracınızı nakit veya takas olarak satmanın dışında da opsiyonlarınız var.
Aracınızı devir işlemi yapmadan Murat Otomotiv showroom’da sergilenmek üzere bırakabilirsiniz.
Murat Otomotivin güvencesi altında, Satın Alma Uzmanımızın tecrübesinden de yararlanarak, sizin için en uygun fiyatı beraber tespit ederek Otoshops’ta sergilenmesini sağlayabilirsiniz. Cüzi bir ekspertiz ücreti ve vekalet karşılığında hem aracınızın ekspertiz raporu çıkarılır hem de temizliği yapılır.
Murat Otomotiv emanet olarak aldığımız her araç her tür hasara karşı sigorta güvencesi altındadır.
Arzu ederseniz Görünüm Yenileme hizmetlerimizden de yararlanarak aracın satış hızını artırabilirsiniz. Aracınıza boya koruma ve ekstra detaylı temizlik yaptırmanız büyük fayda sağlayacaktır.
Aracınızda ekspertiz esnasında tespit edilen bir hasar veya arızayı da yaptırma imkanınız vardır. Far hasarı, göçük veya test sürüşünde hissedilecek bir arızanın satış öncesi yapılması müşteri gözündeki algıya katkı sağlamaktadır.
Created with
WebSite X5
İletişim
Göztepe, 15, R Blok, İSTOÇ Oto    Ticaret Mrk., 34214 Bağcılar/İstanbul
Telefon:  0212 659 59 65 Gsm: 05324824040  Fax:   0212 659 06 55
E-mail: info@muratotomotiv.com  bilgi@muratotomotiv.com
Google Adres
İçeriğe dön